MANFRED FLYCKT. olja på duk, Kröcklings kvarn, signerad.
197867. MANFRED FLYCKT. olja på duk, Kröcklings kvarn, signerad.
60 x 75 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 75 cm.
Frufällans Auktionshus
1 010