WALDEMAR NYSTRÖM. Olja på duk, signerad a tergo.

197847. WALDEMAR NYSTRÖM. Olja på duk, signerad a tergo.

Längd 60, Bredd 45cm.

Skadad duk. Mindre krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60, Bredd 45cm.

Antal besök: 1 078