Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GUSTY OLSSON. Stadsmotiv, olja på duk, signerad.
197829. GUSTY OLSSON. Stadsmotiv, olja på duk, signerad.
ca 31 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 31 x 50 cm.
Auktionshuset Kolonn
8 775