HJÄLM, brandman, 1900-talets första hälft.

1978079. HJÄLM, brandman, 1900-talets första hälft.

Innermått 67 cm.

Slitage, märken, rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått 67 cm.

Slitage, märken, rostangrepp.

Antal besök: 1 475