FERNAND LÉGER. Stilleben. Serigrafi. Signerad F L och daterad -51 i trycket.

197769. FERNAND LÉGER. Stilleben. Serigrafi. Signerad F L och daterad -51 i trycket.

56x38 cm
Präglad Serigraphie F Leger, Guilde Dela Gravure
Vattenstämplad Arches
Oramad.

Gulnad med fuktfläckar.

Fernand Léger (1881–1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

56x38 cm
Vattenstämplad Arches
Oramad.

Gulnad med fuktfläckar.

Fernand Léger (1881–1955)

Antal besök: 1 054