SMYCKEN, silver, 1900-tal.

SMYCKEN, silver, 1900-tal.
197748. SMYCKEN, silver, 1900-tal.

Ringar, broscher mm.

Bruksslitage. Brosch saknar stenar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringar, broscher mm.

Antal besök: 463