BERNT KUMLIN. "Silverskeden", olja på duk, signerad.

197717. BERNT KUMLIN. "Silverskeden", olja på duk, signerad.

Mått 60 x 50 cm.

Bernt Kumlin, verksam konstnär från Örnsköldsvik.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 60 x 50 cm.

Antal besök: 5 698