1960/70-talet skänk.

1960/70-talet skänk.
1977085. 1960/70-talet skänk.

Skänk från 1960/70-talet, teak, konstruktion med bas, kroppen har två lådor, kromad metallram.
Mått: ca. H. 77 cm, B 180 cm, djup 45 cm.

Ålder-lämpliga tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1977085. 1960/70-talet skänk.

Antal besök: 938