SKEPPSKLOCKA, 1800-tal.

SKEPPSKLOCKA, 1800-tal.
197669. SKEPPSKLOCKA, 1800-tal.

Amerikansk, diam 28 cm.

Åldersslitage. Ej genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Amerikansk, diam 28 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 960