OLGA NYBLOM. pastell/akvarell på pannå, signerad samt daterad 1912.

197661. OLGA NYBLOM. pastell/akvarell på pannå, signerad samt daterad 1912.

Storlek 68 x 78 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 68 x 78 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 103