PARTI KERAMIK, 6 delar, figuriner och vaser, 1900-tal.

19763. PARTI KERAMIK, 6 delar, figuriner och vaser, 1900-tal.

Besteåden av bla figurin, Ejder, Paul Hoff Gustavsberg. Figurin, Hund, Royal Copenhagen mm Högsta höjd 27 cm.

Slitage, stearinfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, stearinfläckar.

Antal besök: 1 175