SNURRBORD, engelsk stil, 1900-tal.

1976221. SNURRBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Ca. 48x48, höjd 79 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 48x48, höjd 79 cm.

Skador.

Antal besök: 503