KRUKA samt KRUS, porslin, orientaliskt.

197609. KRUKA samt KRUS, porslin, orientaliskt.

Kruka, underglasyrblått, flodlandskap, diameter ca 18,5 höjd ca 12 cm.
Krus, höjd ca 15,5 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus, höjd ca 15,5 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 427