VIKTOR LINDBLAD. Olja på duk, signerad och daterad 1888.

197602. VIKTOR LINDBLAD. Olja på duk, signerad och daterad 1888.

Porträtt av dam. Mått 60 x 45 cm.

Slitage. Dukskador. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Dukskador. Ytsmuts.

Antal besök: 1 742