GOLVLAMPA samt BORDSLAMPOR, 3 st, mässing samt läder, 1900-talet andra hälft.

197570. GOLVLAMPA samt BORDSLAMPOR, 3 st, mässing samt läder, 1900-talet andra hälft.

Mässing i kulmodell klädd med svart läder.
1 st golvlampa, höjd 121 cm.
2 st bordslampor, 44,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st golvlampa, höjd 121 cm.
2 st bordslampor, 44,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 826