HERRARMBANDSUR, Certina automatic, T+C, Town & Country.

197529. HERRARMBANDSUR, Certina automatic, T+C, Town & Country.

Ca. 3x3 cm.

Slitage. Repor på glas. Krona utbytt. Går ej att ställa in datum.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 3x3 cm.

Antal besök: 4 735