GROGGLAS. 8 st. Dekor av pinupor. 1950-tal.

197525. GROGGLAS. 8 st. Dekor av pinupor. 1950-tal.

Höjd 14,5 cm.
Diameter 6 cm.
Påklistrad dekor med 8 olika pinupmotiv.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14,5 cm.
Diameter 6 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 001