MOBILTELEFON, MITSUBISHI, "ROAMER".

1975237. MOBILTELEFON, MITSUBISHI, "ROAMER".

MT-397F0R6A, S/2910/4/G/500358, 1980-talet, höjd 21 cm, med fodral.

Bruksslitage, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 309