SKYLTDOCKA. 1950-tal. Hindsgaul. Made in Denmark. Exclusive Mannequnins.

197483. SKYLTDOCKA. 1950-tal. Hindsgaul. Made in Denmark. Exclusive Mannequnins.

Monterad på rund metallplatta.
Höjd ca 175 cm.
Klänning, skor, peruk och hatt medföljer.
Händer och armar går att vrida/plocka av.
Etikettmärkt Hindsgaul made in Denmark. Exclusive Mannequnins.

Bruksskick.
Sprickor och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 175 cm.

Bruksskick.
Sprickor och repor.

Antal besök: 2 404