PIEDESTAL, målat och förgyllt trä, sengustaviansk stil.

197481. PIEDESTAL, målat och förgyllt trä, sengustaviansk stil.

Total höjd 124 cm.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 124 cm.

Färgslitage.

Antal besök: 749