ROSÉN, KJELL. Kvinnostudie, olja på duk, uppfordrad, signerad & daterad 63.

197476. ROSÉN, KJELL. Kvinnostudie, olja på duk, uppfordrad, signerad & daterad 63.

Uppfordrad på masonit.
36,5 x 29,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfordrad på masonit.
36,5 x 29,5 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 590