STEREOANLÄGGNING med SUBWOOFER, Sony samt Ace-Bass, 1900/2000-tal.

197463. STEREOANLÄGGNING med SUBWOOFER, Sony samt Ace-Bass, 1900/2000-tal.

Kablar medföljer.
Höjd ca 21,5 - 35 cm.

Slitage, märken. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kablar medföljer.
Höjd ca 21,5 - 35 cm.

Slitage, märken. Stötmärken.

Antal besök: 1 335