TIFFANY diamantbrosch 1940-tal.

1974245. TIFFANY diamantbrosch 1940-tal.

Diamanter ca 2,10 ct, platina, längd 50 mm, vikt ca 7 g, signerad Tiffany, ursprungligt etui.

Kontakta specialist: Nina Oker-Blom +358 40 7347838, nina.oker-blom@auktionsverket.com.

Tema

Winter sale

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Winter sale

Antal besök: 1 295