FIGURINER, 2 st, Drakar, sten Orientaliska, 19/2000-tal.

197416. FIGURINER, 2 st, Drakar, sten Orientaliska, 19/2000-tal.

Längd 26,5 cm vardera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26,5 cm vardera.

Slitage, skador.

Antal besök: 812