KONSOLBORD, sengustaviansk, 1700/1800-tal.

197415. KONSOLBORD, sengustaviansk, 1700/1800-tal.

Längd 76 bredd 43 höjd 77 cm.

Renoverad, kompletterad, senare bemålning. Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 76 bredd 43 höjd 77 cm.

Antal besök: 1 127