SPECERISKÅP, glaslådor Reda, 1900-talets mitt.

197398. SPECERISKÅP, glaslådor Reda, 1900-talets mitt.

Specerilådor i glas märkt Reda.
Skåp längd 76 bredd 19 höjd 23,5 cm.

Saknas lock. Nagg.
Skåp med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Saknas lock. Nagg.
Skåp med slitage och skador.

Antal besök: 6 751