SKYLTAR, 2 st, Proveniens DSB, Danmark.

197391. SKYLTAR, 2 st, Proveniens DSB, Danmark.

39 x 6,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 6,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 117