HUSHÅLLSASSISTENT, Köksbjörn, Bauknecht, 1900-talets mitt.

1973878. HUSHÅLLSASSISTENT, Köksbjörn, Bauknecht, 1900-talets mitt.

Hushållsassistent med tillbehör såsom köttkvarn, mandelkvarn mm.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Antal besök: 10 101