ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.
197381. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.

Klädsel i plysch.

Slitage. Ben med smärre stötmärken. Klädsel med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel i plysch.

Antal besök: 787