TAKARMATUR med prismor, 1930/40-tal, Totalhöjd ca. 73 cm.

197356. TAKARMATUR med prismor, 1930/40-tal, Totalhöjd ca. 73 cm.

Tre ljuspunkter.
Marmorerade glaskupor.

Ej funktionstestad. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre ljuspunkter.
Marmorerade glaskupor.

Antal besök: 332