BORD, "Superellips", Bruno Mathsson och Piet Hein, Bruno Mathsson International.

197347. BORD, "Superellips", Bruno Mathsson och Piet Hein, Bruno Mathsson International.

Etikettmärkt. Längd 120, bredd 80, höjd ca 62,5 cm.

Slitage, märken, repor. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 980