SOFFBORD, sk. Huntingtable, 19/2000-tal.

197308. SOFFBORD, sk. Huntingtable, 19/2000-tal.

Längd 140, bredd 54, höjd 53 cm, total bredd 99.

Slitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, märken.

Antal besök: 404