SPEGEL, förgylld oval ram, gustaviansk stil, 1900-tal.

197306. SPEGEL, förgylld oval ram, gustaviansk stil, 1900-tal.

Facettslipat glas.
Höjd 97 cm, bredd 77 cm.

Märken, repor och avslag av förgyllningen.
Några delar av pärlbården saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Facettslipat glas.
Höjd 97 cm, bredd 77 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 908