MATS HÖJER. "Förbannelse över de otrogna". Färglitografi. Signerad M Höjer. HC.

19729. MATS HÖJER. "Förbannelse över de otrogna". Färglitografi. Signerad M Höjer. HC.

58 x 47 cm.

Saknar glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 47 cm.

Saknar glas.

Antal besök: 4 284