Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
MATS HÖJER. "Förbannelse över de otrogna". Färglitografi. Signerad M Höjer. HC.
19729. MATS HÖJER. "Förbannelse över de otrogna". Färglitografi. Signerad M Höjer. HC.
58 x 47 cm.
Saknar glas.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 47 cm.
Saknar glas.
Garpenhus Auktioner
3 710