TEKNIKA, 1900-talets första hälft.

197238. TEKNIKA, 1900-talets första hälft.

Bland annat kristallmottagare.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 641