Brevpressar, 2 st.
Karaff med propp, Mary Gregory dekor.
Karaff och 2 glas, tomtedekor.
Brännvinsflaska, etsad dekor av bl.a. skepp, propp i silver och kork.
Höjd ca. 6-15 cm.
Bruksslitage. Karaff med nagg.
Brevpressar, 2 st.
Höjd ca. 6-15 cm.