GLASFÖREMÅL, 7 delar, 1800-1900-tal.

197228. GLASFÖREMÅL, 7 delar, 1800-1900-tal.

Brevpressar, 2 st.
Karaff med propp, Mary Gregory dekor.
Karaff och 2 glas, tomtedekor.
Brännvinsflaska, etsad dekor av bl.a. skepp, propp i silver och kork.
Höjd ca. 6-15 cm.

Bruksslitage. Karaff med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brevpressar, 2 st.
Höjd ca. 6-15 cm.

Antal besök: 709