RING i 18 K vitguld med 10 st diamanter. Vikt 2,6 gram.

197216. RING i 18 K vitguld med 10 st diamanter. Vikt 2,6 gram.

Halvalliansring.
Storlek 16,5 mm
Vikt ca 2,6 cm
Stockholm, 1945, Petterssons Eftr Juvelerar Ab Joh
Stämplad JP Kattfot 18K T8.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvalliansring.
Storlek 16,5 mm
Vikt ca 2,6 cm
Stämplad JP Kattfot 18K T8.

Bruksskick.

Antal besök: 717