HYLL/LÅDSEKTIONER, 4 delar, "Avanti", Dux, 1900-talets fjärde kvartal.

197118. HYLL/LÅDSEKTIONER, 4 delar, "Avanti", Dux, 1900-talets fjärde kvartal.

Längd per del ca 114, bredd 45, höjd 64 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 4 551