TRÄDGÅRDSURNA, Flintgods. "Willow" Gustavsberg. Omkring år 1900.

196991. TRÄDGÅRDSURNA, Flintgods. "Willow" Gustavsberg. Omkring år 1900.

Höjd ca 40 cm.

Slitage, sprickor/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm.

Slitage, sprickor/skador.

Antal besök: 1 299