EMMA KIRCHNER. Olja på duk, Stilleben, signerad Emma Kirchner 04.

196941. EMMA KIRCHNER. Olja på duk, Stilleben, signerad Emma Kirchner 04.

46 x 57 cm.

Liten lagning/förstärkning gjord på baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 57 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 056