SERVERINGSVAGN, trä med Perstorpsplattor, "Virr varr", Sigvard Bernadotte, 1900-talets andra hälft.

196940. SERVERINGSVAGN, trä med Perstorpsplattor, "Virr varr", Sigvard Bernadotte, 1900-talets andra hälft.

Serveringsbord på hjul med ett hyllplan, utfällbar extraskiva.
Höjd, 73 cm.
Bredd, 58,5, 76 cm, med extraskiva.
Djup, 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 73 cm.
Djup, 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 883