RAGNAR RING. Komposition, olja på duk, signerad.

19694. RAGNAR RING. Komposition, olja på duk, signerad.

33 x 27 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 27 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 412