TAKLAMPA, 1970-tal, metall samt glas, delvis frostat glas, 7 ljusarmar, oidentifierad tillverkare.

1969377. TAKLAMPA, 1970-tal, metall samt glas, delvis frostat glas, 7 ljusarmar, oidentifierad tillverkare.

Höjd 58-105 cm.

Bruksslitage, repor, reservglaskupa medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 58-105 cm.

Antal besök: 594