TAKLAMPA, 1970-tal, metall samt glas, delvis frostat glas, 7 ljusarmar, oidentifierad tillverkare.

1969377. TAKLAMPA, 1970-tal, metall samt glas, delvis frostat glas, 7 ljusarmar, oidentifierad tillverkare.

Höjd 58-105 cm.

Bruksslitage, repor, reservglaskupa medföljer.

Höjd 58-105 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 229