DIETER RAMS. Hyllsystem modell ”606” för VITSÖ.

1968986. DIETER RAMS. Hyllsystem modell ”606” för VITSÖ.

Modell ”606” hyllsystem. Dieter Rams för Vitsoe. aluminium, laminerat trä.
Ungefärliga mått:
H 172 cm, B. 92 cm, diameter max. 37,5 cm.

Betydande tecken på slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ungefärliga mått:

Antal besök: 2 567