TENNFAT, troligtvis Gottlob Friedrich Baumann, Hudiksvall, 1781.

196882. TENNFAT, troligtvis Gottlob Friedrich Baumann, Hudiksvall, 1781.

Diameter 35 cm.

Repor, märken och smärre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 35 cm.

Antal besök: 1 367