PETER DAHL. Figurscen, fäglitografi, signerad och numrerad 43/150.

196873. PETER DAHL. Figurscen, fäglitografi, signerad och numrerad 43/150.

Daterad 1984, bladstorlek ca 35 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 702