BORDSLAMPOR, 1 par, glas, Carl Fagerlund, Orrefors.

19687. BORDSLAMPOR, 1 par, glas, Carl Fagerlund, Orrefors.

signerade Orrefors RD 2052.
Höjd ca 43 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

signerade Orrefors RD 2052.
Höjd ca 43 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 805