ALMIR MAVIGNIER DA SILVA. GRAF.

1968614. ALMIR MAVIGNIER DA SILVA. GRAF.

Färgserigrafi signerad och daterad 69
89,5 x 35 cm.

Smärre ytliga tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

89,5 x 35 cm.

Antal besök: 472