BYRÅ/HALLMÖBEL. Jakaranda. 3 lådor. Handtag i svartskinn.

196857. BYRÅ/HALLMÖBEL. Jakaranda. 3 lådor. Handtag i svartskinn.

1960-tal
Höjd 45 cm
Längd 116 cm
Bredd 39 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1960-tal
Höjd 45 cm
Längd 116 cm
Bredd 39 cm.

Repor.

Antal besök: 3 068